Doradztwo zawodowe dla nastolatków w ASAN Centrum Ursynów

Jeśli nie wiesz do jakiej szkoły pójść, co chcesz robić w życiu, zastanawiasz się czy dobrze wybrałeś szkołę lub profil klasy zapraszamy na spotkanie z psychologiem w sprawie doradztwa zawodowego.


„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni” – Cecelia Ahern

Dzięki doradztwu zawodowemu otrzymasz informacje dotyczące własnej kariery zawodowej między innymi: określenie swoich kompetencji i zainteresowań, umożliwi zaplanowanie swojego aktualnego rozwoju, pomoc w wyborze zawodu, szkoły, klasy czy zaplanowania ewentualnej przyszłej kariery zawodowej. Podczas spotkania wraz z psychologiem tworzysz analizę własnych predyspozycji zawodowych, dzięki czemu wspólnie tworzycie indywidualny profil.

Twój stworzony indywidualny profil zostaje omówiony na spotkaniu, a także otrzymujesz go w wersji papierowej, dzięki czemu możesz do niego wrócić w każdej chwili. Czas trwania doradztwa wraz z omówieniem wyników uzależniony jest od możliwości i sytuacji uczestnika (najczęściej to 2-3 spotkania). Doradztwo prowadzone jest przez psychologa, dzięki czemu masz możliwość rozmowy o swoich wątpliwościach.

Konsultacje prowadzi:

pani Klaudia Dąbrowska
psycholog

ASAN Centrum Wspomagania Rozwoju

ul. Hawajska 3 (1 min od stacji metro Imielin)
Warszawa Ursynów
609-7770514
asan@asan-centrum.pl

Zapraszamy! 🙂

  • Zapisz się do naszego newslettera